Menu mobilnemenu
 

Domki mobilne

Domki mobilne technologia

W krótkim czasie konstruujemy domki modułowe – nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Domki mobilne naszej produkcji są posadowione na ramie stalowej wyposażonej w osie i koła. Są one produkowane przez nas w całości w fabryce – wraz dachem i wyposażeniem. Na miejsce przeznaczenia domki są przewożone na lawecie samochodowej lub naczepie niskopodwoziowej w zależności od wielkości domku. Prace montażowe ograniczają się na do ustawienia domku na wcześniej wybranym i przygotowanym miejscu oraz podłączeniu do instalacji zasilających w media.

transport domków mobilnych

Dzięki takiemu rozwiązaniu już pierwszego dnia od dostawy możecie Państwo cieszyć się posiadaniem własnego M nad jeziorem, a domek może być zawsze, jeżeli wystąpi tak potrzeba, przetransportowany na nowe miejsce przeznaczenia.

Domki mogą być wykorzystane jako letniskowe nad jeziorem lub morzem, mieszkalne, biurowe, socjalne, handlowe, magazynowe. Istnieje również możliwość łączenia kilku domków w większy, aranżując w ten sposób pomieszczenie o powierzchni nawet do 100 lub więcej m2.

domki mobilne

Dokonując wyboru domku możecie Państwo wybrać jeden z naszych gotowych projektów - standardowo domki nasze posiadają powierzchnię 25 – 48 m2, salon z aneksem kuchennym, łazienkę oraz 1 – 3 sypialnie. Możecie też Państwo poprosić o sporządzenie i wyprodukowanie domku dostosowanego do Państwa potrzeb. W takim przypadku to Państwo decydujecie o gabarytach domku ilości sypialni, rozmieszczeniu ścian i wielkości pomieszczeń.

domek mobilny na przyczepie

Konstrukcja ścian i dachu domku wykonana jest ze skandynawskiej tarcicy – suszonej, struganej oraz sortowanej maszynowo. Szkielet tworzący konstrukcję wypełniony jest standardowo wełna mineralną – grubości 100 mm w ścianach oraz 150 mm w podłodze oraz suficie. Takie rozwiązanie tworzy mocną i ciepłą ścianę. Tak ocieplone domki mogą być użytkowane nawet w okresie zimowym. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać domek z grubszą warstwą izolacji.

domek z dodatkową izolacją

Stalowa rama domku jest wykonana z solidnych profili stalowych, zabezpieczonych antykorozyjnie. Przestrzeń podłogi zamykana jest od spodu blachą stalową, tworzącą ochronę przed gryzoniami oraz wilgocią.

Ściany i dach domku osłonięte są folią paroizolacyjną i wiatroizolacją. Elewacja zewnętrzna wykańczana jest z deska elewacyjną pióro/wpust, blachą stalową lub sidingiem PVC. Od wewnątrz stosujemy deskę boazeryjną pióro/wpust, panele MDF lub PVC . Podłoga z płyty OSB lub sklejki wykańczana jest panelami podłogowymi, wykładziną PVC lub deską podłogową.

domek

Domki wyposażone są w kompletne instalacje: elektryczną, wodną, kanalizacyjną czy ogrzewanie elektryczne. Domki wyposażone są w przyłącza pozwalające na łatwe i szybkie podłączenie ich do sieci.

domek na lawecie

Pokrycie dachowe jest wykonane z blachy trapezowej, blachodachówki czy też gontów bitumicznych.

Domek może być wyposażony:

- w zabudowę kuchenną wraz osprzętem: lodówką, kuchnią, okapem i zlewem,
- wyposażenie łazienki: kabinę prysznicową, umywalkę, pralkę, muszlę ustępową, bojler czy szafki,
- meble w salonie i sypialniach,

domek mobilny

W trakcie podpisywania umowy wybieracie Państwo materiały elewacyjne i wykończeniowe na ściany, podłogę i dach domku. Uzgadniany jest Państwem rozkład pomieszczeń oraz kolorystyka poszczególnych materiałów oraz ewentualne wyposażenie czy też meble.

Każdy domek jest objęty naszą standardową 3 letnią gwarancją. A wszystkie materiały użyte do jego produkcji są nowe oraz wykonywane przez wykwalifikowanych pracowników.

domek

 

Domki pasywne zapewnią Tobie i Twojej rodzinie zarówno komfort, jak i oszczędność.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij
Templates
Value [XML]
Templates
Value
SQLs
7
Requests
2
Messages
28
Lang.
22
Displayed
9
Time
0.131 sec
Memory
5.26 MB