Menu mobilnemenu
 

O firmie Partner ze Szczecina

Przedsiębiorstwo Partner ze Szczecina – historia

Na rynku budowlanym działamy od początku lat dziewięćdziesiątych. Zaczynaliśmy od sprzedaży materiałów budowlanych i stopniowo, wraz z rozwojem naszej działalności, z niewielkiej hurtowni przekształciliśmy się w jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie.

Obecnie zaopatrujemy budowy w całej Polsce i poza jej granicami.

Odniesione sukcesy pozwoliły nam na dalszy rozwój – główna siedziba firmy została przeniesiona na teren nieczynnej cegielni, dzięki czemu zyskaliśmy rozległą powierzchnię magazynową i składową.

Zbierane przez lata doświadczenie i bogata wiedza z zakresu budownictwa wniesione przez właścicieli zakładu oraz dogłębna analiza rynku budowlanego przyniosły efekty.

W 1994 roku rozpoczęliśmy produkowanie drewnianych konstrukcji prefabrykowanych.

Wykorzystywaliśmy do tego, wcześniej niedostępną w Polsce, nowoczesną technologię, pozwalającą zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze. Jako prekursorzy tego typu rozwiązań na polskim rynku, jesteśmy bardzo dumni z tego, że technologia wytwarzania konstrukcji drewnianych zyskuje popularność i jest stosowana nie tylko przy realizacji obiektów przemysłowych, ale także zdobyła zaufanie inwestorów indywidualnych, w tym również rolników.

Na początku 2004 roku rozbudowaliśmy nasze linie produkcyjne...

... dzięki czemu mogliśmy rozpocząć produkcję drewnianych domów całorocznych i domków letniskowych w technologii szkieletowej. Doświadczenia, jakie zdobyliśmy przy produkcji konstrukcji dachowych, oraz bliskie kontakty ze szwedzkimi partnerami pozwoliły nam na oferowanie produktów z surowca najwyższej jakości przy zachowaniu korzystnej dla inwestora ceny.

Szwedzcy konstruktorzy i technolodzy, którzy pomogli nam stawiać pierwsze kroki w dziedzinie prefabrykacji, zaszczepili w nas także obowiązek oferowania najlepszej jakości tak powszechnej w Skandynawii.

Warto wspomnieć, że jako jedyna prywatna firma w naszym kraju dysponujemy maszyną do wytrzymałościowego testowania drewna konstrukcyjnego (KVH) i przywiązujemy najwyższą wagę do jakości tarcicy budowlanej, z której powstają nasze konstrukcje. Obecnie nasze produkty służą inwestorom w Polsce, a także w Niemczech, Danii oraz Szwecji.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij
Templates
Value [XML]
Templates
Value
SQLs
7
Requests
2
Messages
33
Lang.
22
Displayed
9
Time
0.130 sec
Memory
5.19 MB