Menu mobilnemenu
 

Wiązary dla budynków wielorodzinnych

Wiązary znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie wielorodzinnym – już wiele firm deweloperskich przekonało się, iż jest to najtańszy i najszybszy sposób na wykonanie konstrukcji dachowej na blokach mieszkalnych, budynkach szeregowych czy całych osiedlach mieszkaniowych. Prefabrykacja pozwala osiągnąć wysoką dokładność konstrukcji, a bardzo szybki i łatwy montaż znacząco skraca czas prac budowlanych.
Wiązary dla budynków wielorodzinnych

Nasze doświadczenie pozwala nam dostosowywać się do pierwotnych założeń projektu lub zaprojektować dedykowane, indywidulne rozwiązanie konstrukcji dachowej. Kształt dachu może być dowolny – płaski, wielo- lub dwuspadowy, łukowy – w dopasowaniu do kształtu architektonicznego budynku.

Wiązary dla budynków wielorodzinnych

Naszym klientom służymy naszym doświadczeniem i doradztwem technicznym już na etapie projektu. Naszym celem jest umożliwienie Państwu oddanie szybko kolejnego etapu budowy.

Wiązary nasze posiadają wszelkie wymagane przepisami i normami atesty i dopuszczenia. Konstrukcje nasze znakujemy, wymaganym przez normy, znakiem CE.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej Zamknij
Templates
Value [XML]
Templates
Value
SQLs
7
Requests
2
Messages
28
Lang.
22
Displayed
9
Time
0.113 sec
Memory
5.25 MB