DLACZEGO MY?

Jesteśmy firmą, które chce zmiany. Zmiany podejścia do projektowania naszych domów. Zmiany i wzrostu świadomości , jakie są naprawdę koszty ich budowy i codziennej eksploatacji. Naszą misją jest oferowanie naszym klientom ciepłych, zdrowych i gotowych domów ze skandynawskiej tarcicy, która wyrosła w surowym, północnym klimacie. Chcemy budować domy o doskonałych parametrach izolacyjnych i niskich kosztach eksploatacji. Pragniemy, aby  wypracowane i wymagane przez nas standardy jakościowe, pozwoliły naszym klientom przez wiele, wiele lat cieszyć się własnym M, dzięki zaufaniu, któremu nas obdarzyli.

Dlaczego to robimy?

My, ludzie stawiamy nasz świat w  trudnym położeniu. Nasz rozwój i wzrost coraz bardziej ingeruje w trwałość i delikatną równowagę naszej jedynej planety.

Z drugiej strony wiemy też, że nasze pragnienie dobrego, szczęśliwego życia oraz nasz nieustanny rozwój jest rzeczą ludzką i naturalną. Wierzymy też, że każdy z nas powinien mieć swoje miejsce, które może nazwać swoim domem. Miejsce, do którego wraca po długiej podróży. Miejsce, gdzie czeka na niego ciepło i miłość. Miejsce gdzie wita nas radość na twarzach naszych dzieci.

Wierzymy, że musimy znaleźć sposób, aby pogodzić te rzeczy.  Mamy świadomość, iż nasze decyzje i działania dziś, mają ogromny wpływ na świat jaki pozostawimy naszym dzieciom.

Jak to robimy?

Wiemy, że prawie 40 % zużywanej na świecie przez ludzi energii, zużywamy na potrzeby budowy i utrzymania budynków.  Z czego prawie 60 % na samo i ogrzewanie.  Niestety większość tej energii jest w tym procesie bezpowrotnie tracona.

Dlatego tak istotne jest tworzenie jak najbardziej oszczędnych z punktu widzenia energetyki  technologii i projektów naszych codziennych domów. Domów, które pewnego dnia zaczną produkować  energię, zamiast ją konsumować. Domów wytworzonych przy maksymalnym użyciu odnawialnych i naturalnych surowców, jak drewno i jego pochodne.

Nasze początki, mocno związane z rynkiem skandynawskim sprawiły, że bliskie jest nam ich podejście do zrównoważonego życia. Swoistej jego prostoty w rozwiązaniach oraz poczuciu odpowiedzialności za otaczający świat.

Wiemy, iż zakup domu to jedna z ważniejszych decyzji w życiu naszych klientów. Dlatego pragniemy, żeby nasze wieloletnie doświadczenie związane z budownictwem drewnianym, pomogło Państwu w dokonaniu właściwej inwestycji.

Co zatem robimy?

W naszych domach staramy się stosować wyłącznie materiały i rozwiązania przyjazne środowisku. Stosujmy w produkcji surowce, których proces wytworzenia nie powoduje degradacji naszego świata. Budujemy nasze domy, aby były jak najbardziej energooszczędne, aby jak najmniej energii było potrzebne na ich późniejszą eksploatację.  Pragniemy  wprowadzać i propagować nowe technologie i rozwiązania, które minimalizują nasz negatywny wpływ na środowisko i pozwalają na ochronę naszego świata.

Wierzymy w ideę prefabrykacji, która pozwala minimalizować ilość wytwarzanych w procesie tworzenia domu odpadów oraz zmniejszać ilość spalonego przez samochody paliwa podczas transportu materiałów.

Prefabrykacja pozwala nam również, na zagwarantowanie szybkiego  toku budowy – wiemy, że każdy pragnie zamieszkać  w swoim wymarzonym M już dziś, nie z 2 – 3 lata.

Istotne są dla nas takie kwestie, jak choćby skąd pochodzi energia zużyta do produkcji – dlatego nasz zakład wyposażyliśmy w instalacje fotowoltaiczne.

Zależy nam, aby nasze domy były przemyślane, funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu dla ich przyszłych mieszkańców. Wierzymy, iż naszym obowiązkiem, wynikającym z doświadczenia jest służyć radą i pomocą naszym klientom. Budujemy tak, aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców.

Dobrze wykonany dom drewniany jest ciepły i przyjazny mieszkańcom. Wierzymy, iż nasze domy będą służyć ich domownikom przez długie lata, pozwalając cieszyć się niskimi rachunkami za ogrzewanie i wyjątkowym komfortem użytkowania, dzięki swoistymi mikroklimatowi. Pragniemy, aby nasze domy były traktowane jako dobra inwestycja na całe lata.

Naszym celem jest budować takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Bo życie jest łatwiejsze z dobrym Partnerem.