Dom Sprytny – Bliźniak

Sprytny – doskonała propozycja zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i deweloperów.

Powierzchnia użytkowa:
108,29m2
Powierzchnia użytkowa z garażem:
129,71m2
Liczba pokoi:
12

Rzut parteru

Rzut piętra

Prosta i zwarta bryła zakończona dwuspadowym dachem zapewni ekonomiczny charakter jego budowy, jak i późniejszej eksploatacji. Ciemne pokrycie dachowe doskonale komponuje się z jasnym tynkiem, wstawkami z klinkieru i drewnianą okładziną na elewacji. Sprytny to propozycja domu na małą działkę. Dom występuje w wersji z garażem jednostanowiskowym, wiatą lub bez garażu. Sprytny posiada starannie przemyślany układ funkcjonalny.

Dom przeznaczony jest dla 3-4 osobowej rodziny. Główny punkt parteru stanowi przestronny i jasny salon połączony z aneksem kuchennym. Duże okna zapewnią dużą ilość naturalnego światła. Otwarta kuchnia oferuje sporo miejsca do przygotowywania posiłków i zabudowy kuchennej. Tuż obok znajduje się funkcjonalna spiżarnia na podręczne „przydasie”.  Strefa mieszkalna jest oddzielona od zlokalizowanego przy wejściu pomieszczenia  gospodarczego. Dodatkowy pokój na parterze może służyć jako domowe biuro/gabinet lub pokój gościnny.

Na piętrze domu usytuowano cztery pokoje umożliwiające adaptację pod potrzeby rodzin z dziećmi. Duża  łazienka zaspokoi potrzeby całej rodziny.